Patrocinadors del Club

Patrocinadors del Club
Patrocinadors

dilluns, 28 d’abril de 2014

Propers Partits 3-4 Maig

A casa:
Dissabte 3 Maig
9'30 Mini Fem: Porqueres-Escolapies Figueres
19'15 Junior Masc: Porqueres-Sant Narcis

Diumenge 4 Maig
16'30 Sots-25 Masc: Porqueres -Tossa
18'00 Senior Masc: Porqueres -Palafolls

A Fora:
Dissabte 3 Maig
9'30 Pre-Mini Masc: Banyoles-Porqueres
12'30 Cadet Masc: Castello-Porqueres
17'45 Senior Fem: Blanes-Porqueres

Diumenge 4 Maig
16'30 Junior Fem: Nou Caules-Porqueres

Resultats 26-27 Abril

Senior Masculí: Calella 85 - Porqueres 45
Sots-25 Masculí: Salle Girona 26 - Porqueres 48
Junior Masculí: Hostalric 59 - Porqueres 58
Cadet Masculí: Porqueres 57 - Adepaf Figueres 48
Infantil Masculí: Maçanet 51 - Porqueres 68
Mini Masculí: Campdevanol 54 - Porqueres 61
Pre-Mini Masculí: Porqueres 41 - Montessori Palau 44
Senior Femení: Adepaf Figueres 54 - Porqueres 64
Infantil Femení: Unio Uni Girona 66 - Porqueres 16
Mini Femení: Farners 37 - Porqueres 87

dimarts, 22 d’abril de 2014

Propers Partits 26-27 Abril

A casa:
Dissabte 26 Abril
9'30 Pre-Mini Masc: Porqueres-Montessori Palau
11'00 Cadet Masc: Porqueres-Adepaf Figueres

A Fora:
Dissabte 26 Abril
9'00 Infantil Fem: Unio Uni Girona_Porqueres
10'30 Mini Fem: Farners-Porqueres
10'30 Mini Masc: Campdevanol-Porqueres
11'30 Infantil Masc: Maçanet-Porqueres
16'00 Junior Masc: Hostalric-Porqueres
17'30 Senior Fem: Adepaf Figueres-Porqueres
17'30 Senior Masc: Calella-Porqueres
20'00 Sots-25 Masc: Salle Girona-Porqueres

Dimecres 30 Abril
21'30 Junior Masc: Arbucies-Porqueres

dimecres, 16 d’abril de 2014

Aprovats Curs Auxiliar de Taula

Adjuntem relació d’aprovats del curs d’auxiliar de taula que es va celebrar el dijous 3 d’abril al pavelló de la Farga de Banyoles.

Junior Fem:
Eira Ortiz Vives
Marta Costa de Aguirre

Junior Masc:
Guillem Quer Lozano
Jordi Llinàs
Pol Gifreu
Ferran Bosch Mención

Infantil Masc:
Eloi Quintana Ferrer
Mateu Terradas Casellas
Óscar Domínguez Martínez
Pau Payet

Infantil Fem:
Eva Darnés Cros
Jana Segundo
Paula Abelenda Gifra
Paula Pérez Tarafa
Sandra Martos Ramió
Tània Quer Garcia

dilluns, 14 d’abril de 2014

L'Escoleta va jugant partits

El passat 29 de Març l'escoleta va disputar un altre partit. Aquest cop contra el Sant Gregori a Porqueres.
Va ser un altre dissabte d'emocions i bàsquet.
 
I aquest Dissabte 5 d'Abril l'escoleta va disputar un Triangular a Sarrià de Ter contra el Sarrià i el Fontajau, va ser una mica diferent de les trobades fins ara, ja que els format dels partits va ser de 3x3.
Jugant 3 jugadors/es en comptes de 5.
Van disfrutar i gaudir de valent un dissabte més entre companys de bàsquet.
 

Festes per Setmana Santa

Aquesta setmana i el proper cap de setmana no hi haurà entrenaments ni partits per les festes de Setmana Santa.
Una mica de descans ja va bé!!

Però agafeu forces que ens queda el tram final de les lligues!!!

Resultats 12-13 Abril

Senior Masculí: Palafrugell 58 - Porqueres 53
Sots-25 Masculí: Porqueres 50 - Salt 55
Infantil Masculí: Blanes 63 - Porqueres 89
Pre-Mini Masculí: Cb Olot 42 - Porqueres 33
Senior Femení: Porqueres 35 - Fornells 41
Junior Femení: Porqueres 54 - Bescano 71
Infantil Femení: Porqueres 51 - Unio Girona 47
Mini Femení: Porqueres 77 - Sant Gregori 51

dilluns, 7 d’abril de 2014

Propers Partits 12-13 Abril

A casa:
Dissabte 12 Abril
9'30 Mini Fem: Porqueres-Sant Gregori
11'00 Infantil Fem: Porqueres-Unio Girona

Diumenge 13 Abril
16'30 Sots-25 Masc: Porqueres -Salt
18'00 Junior Fem: Porqueres -CB Bescano
19'30 Senior Fem: Porqueres -Fornells

A Fora:
Dissabte 12 Abril
10'30 Infantil Masc: Farners-Porqueres
11'00 Pre-Mini Masc: Olot-Porqueres

Diumenge 13 Abril
12'15 Senior Masc: Palafrugell-Porqueres

Resultats 5-6 Abril

Senior Masculí: Porqueres 51 - Santjoanenc 53
Sots-25 Masculí: Porqueres 50 - Bisbal 60
Junior Masculí: Sant Narcis 46 - Porqueres 41
Cadet Masculí: Porqueres 73 - Vilafant 33
Infantil Masculí: Porqueres 83 - Sarria 47
Pre-Mini Masculí: Masmitja 62 - Porqueres 43
Senior Femení: Onyar 48 - Porqueres 41
Junior Femení: Ripoll 52 - Porqueres 28
Infantil Femení: Campdevanol 36 - Porqueres 28
Mini Femení: Unio Vedruna 68 - Porqueres 21